Horolezecká metodika

App Instructor

Aplikace Rock Climbing Instructor umožňuje dávat a dostávat dobré rady

Jedné věci věřte – horolezectví a skalní lezení je sport, kde informace mají cenu zlata.

S aplikací Rock Climbing Instructor máte možnost:

  • posílat a přijímat vědomosti, rady a tipy mezi lidmi okolo vás
  • ukázat způsoby řešení
  • ukázat a vysvětlit záludnosti terénu
  • popsat cestu a ukázat její klíčové místa
  • poslat návod
  • poslat přehled věcí, které budou potřeba při akci a ukázat, k čemu budou potřeba

S aplikací Rock Climbing Instruktor získáváte přístup ke zhruba 500 výukových ilustrací, obrázků a fotografií z oboru skalního lezení a horolezectví, které můžete podle svého uvážení v aplikaci používat.

Máte videa na Youtube, nebo jste tam nějaké poučné video viděli? V aplikaci Rock Climbing Instructor můžete video vložit mezi vaše rady, připsat vaše postřehy a komentář, a dát to vědět ostatním.

Ukázky použití:

Tip

Chcete doporučit nějaké dobré tipy? Chcete dávat nějaké dobré tipy? Můžete psát text a vkládat obrázky a odkazy.

Co si vzít

Podle druhu akce si sestavte seznam doplněný ilustracemi věcí, které jsou na dané akci potřeba, popište v čem je která věc lepší, dejte svoje rady a tipy. Sestavte si více seznamů – na lezeckou stěnu, na skály venku, na hory v létě, na hory v zimě, atd.

Jak v terénu

Skrývá cesta nějakou záludnost? Pokud tam jezdíte často, nafotografujte si cestu, a sestavte její popis a upozorněte, na co si lidé mají dávat pozor. Můžete z knihovny aplikace přidat výukové obrázky, které napoví, jak případné problémy řešit.

Navštěvujete oblast, kde jsou nějaké specifické podmínky (zvláštní typ horniny nebo neobvyklé jisticí kotvení, apod.)? Ukažte to a popiště v aplikaci Rock Climbing Instructor.

V aplikaci Rock Climbing Instructor máte přes 500 obrázků k dispozici. Vyberete si, co potřebujete, a vložte to do vašeho popisu.

Aplikace Rock Climbing Instructor umožňuje dávat a dostávat dobré rady.